Drużyna kobiet z Rybarzowic wicemistrzem powiatu

26 września 2009 roku w Rudzicy odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze drużyn seniorów wg regulaminu 2006 w konkurencjach biegu sztafetowego z przeszkodami 7x50m oraz rozwinięcia bojowego. Ogólnie startowały 32 drużyny, w tym 22 męskie i 10 kobiecych, które są obecnie liderami zawodów gminnych. Po dwuletnich zmaganiach na szczeblu gminnym na zawody powiatowe zakwalifikowała się zarówno drużyna kobieca jak i męska. I tak drużyna kobiet zajęła II miejsce zaś drużyna mężczyzn uplasowała się na IV miejscu.

Organizatorem zawodów był Zarząd Powiatowy ZOSP RP, Zarząd Miejski ZOSP RP oraz Państwowa Straż Pożarna w Bielsku-Białej.
Szczegóły klasyfikacji poszczególnych jednostek OSP na stronie Komendy Miejskiej PSP w Bielsku-Białej.

Skład drużyny żeńskiej: Katarzyna Olszanicka, Agnieszka Nikiel, Karolina Wesołowska, Honorata Górna, Agnieszka Boczniewicz, Joanna Głowacz, Kinga Bondarczuk, Natalia Górna – Janusz Matlak.

Skład drużyny męskiej: Kamil Ciszczoń, Mateusz Moczek, Łukasz Hańderek, Daniel Góralczyk, Ryszard Ciężak, Wojciech Januła, Jakub Dobija, Andrzej Jakubiec, Marek Ciurla.