Gminne Zawody Seniorów w Wilkowicach

W sobotę, 5 września o godzinie 1100 w Wilkowicach odbyły się Zawody Sportowo - Pożarnicze dla tzw. trójkata podbeskidzia czyli gminy Buczkowice, gminy Wilkowice i Szczyrku. Naszą straż reprezentowała drużyna kobieca i męska.

W sztafecie nasze panie i mężczyźni spisywali się wspaniale. Zaś w ćwiczeniu bojowym nasze druhny zdały egzamin na 5, a mężczyznom szczęście nie dopisało. Mimo ciężkich warunków, w których odbywały się zawody, kobiety zajęły I miejsce w gminie Buczkowice i będą walczyć na zawodach powiatowych w Rudzicy, nie tylko jako lider z gminy, ale równiez będą broniły tytułu mistrza Powiatu Bielskiego.

Mężczyźni z naszej straży zajęli ostatecznie III miejsce w gminie w roku 2009. I miejsce z roku 2008 klasyfikuje ich do udziału w zawodach powiatowych. Tak więc pech naszych chłopaków jeszcze bardziej zmobilizował nasze drużyny do przygotowań do zawodów powiatowych, co szczególnie podkreślają nasze druhny. Mówią, że ich sukces jest nie tylko żeński, ale równiez męski. "Gramy razem dla OSP Rybarzowice"
Jednocześnie gratulujemy kolegom z Buczkowic za zajęcie I miejsca i Kalnej za II miejsce, zaś Godziszce za zajęcie II miejsca w kategori kobiet i IV w kategori mężczyzn.