Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych - CTiF - szczebel gminy i powiatowy

W dniu 03.10.2014r o godz. 15.00 na terenie Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyku odbyły się Gminne Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych według regulaminu CTiF  dla gmin Buczkowice , Wilkowice, Szczyrk.

Klasyfikacja dla Gminy Buczkowice w kategorii dziewcząt:

1. OSP Rybarzowice- opiekun Dominika Olszanicka

Klasyfikacja dla Gminy Buczkowice w kategorii chłopców:

1. OSP Rybarzowice- opiekun Wojciech Januła
  2. OSP Godziszka- opiekun Arkadiusz Kaleta
  3. OSP Kalna – opiekun Szymon Więcek
  4. OSP Buczkowice- opiekun Ewa Bieniek

Klasyfikacja dla Gminy Buczkowice w kategorii musztry:
Wzorowe wykonanie w grupie dziewcząt- OSP Rybarzowice
Wzorowe wykonanie w grupie chłopców- OSP Buczkowice

Na zakończenie zawodów szczebla gminnego  medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe wręczył ,Prezes Zarządu oddziału Powiatowego w Bielsku B dh Jan Cholewa, Prezes Zarządu oddział gminnego dh Zbigniew Majcherczyk, Komendant Gminny OSP dh Stanisław Górny oraz członek Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP dh Mirosław Szemla, zaś w kategorii musztry najlepsze drużyny otrzymały puchary i  dyplomy za jej prawidłowe wykonanie. Komisję sędziowską wystawiła PSP w Bielsku- B, a sędzią głównym zawodów był  bryg. Grzegorz Piestrak. Musztrę oceniał dh Roman Krejner. Łącznie w zawodach wzięło udział12 MDP, w tym 4 drużyny dziewcząt i 8 drużyn chłopców  .  Oprócz opiekunów w przygotowaniu naszych młodych strażaków włączyli się również druhowie- Katarzyna Olszanicka, Bogusław Gołąbek oraz starsi członkowie MDP- Tymek i Paweł.

W dniu 04.10.2014r o godz. 9.00 na terenie Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyku odbyły się Powiatowe  Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych według regulaminu CTiF  dla powiatu bielskiego.

W klasyfikacji generalnej drużyna dziewcząt naszej OSP zajęła III miejsce, zaś drużyna chłopców VII miejsce. Obie drużyny zostały wyróżnione w Kategorii musztry.

W zawodach wzięło udział 6 drużyn dziewcząt i 12 drużyn chłopców reprezentujących najlepsze jednostki OSP Z powiatu bielskiego.

Komisję sędziowską tworzyli funkcjonariusze PSP, a dodatkowo  musztrę oceniali przedstawiciele Komisji Młodzieżowej przy ZOP ZOSP RP. Puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe wręczali Z-ca Komendanta PSP w Bielsku Białe st. bryg, Krzysztof Grygiel, Prezes ZOP dh Jan Cholewa  które współfinansowało Starostwo Powiatowe. Najlepszym drużynom  w kategorii musztry puchary ufundował i wręczył dh Mirosław Szemla wiceprezes PSL woj. Ślaskiego, zaś nagrody rzeczowe Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Bielsku Białej, który był jednocześnie głównym organizatorem zmagań młodych strażaków szczebla powiatowego.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg19.jpgZdjecie0003.jpgZdjecie0004.jpg