Piknik dla młodych strażaków

W niedziele 22 czerwca na terenie boiska sportowego w Kalnej odbył się piknik połączony z zawodami i grami terenowymi dla MDP z powiatu bielskiego o nazwie RUCH TO ZDROWIE , na którym nie mogło zabraknąć naszej młodzieży. Drużyna pod opieką dh Dominiki i dh Wojtka uczestniczyła bardzo aktywnie we wszystkich konkurencjach , zaś na zakończenie podziwiali strażaków w akcji.

Organizatorem były OSP Kalna, oraz Gminny Ośrodek Kultury w Buczkowicach który bardzo sprawnie przeprowadził całą zabawę oraz ufundował nagrody. Do organizacji włączono  również środki z programu profilaktycznego kierowane przez Samorząd Gminy dla organizacji pozarządowych.

Na piknik przybyło dziewięć OSP , dzieci i młodzieży. Założeniem całej imprezy było pokazanie że młodzież strażacka i młodzież nie zrzeszona potrafi się świetnie razem bawić. O brawa i doping zadbali rodzice oraz sympatycy strażaków.

Zdjecie0107.jpgZdjecie0108.jpgZdjecie0109.jpgZdjecie0110.jpgZdjecie0111.jpgZdjecie0112.jpgZdjecie0113.jpgZdjecie0117.jpg