Gminne I Powiatowe zawody MDP wg Regulaminu CTiF 2010

W dniu 24.09.2010r na stadionie COS w Szczyrku odbyły się gminne zawody MDP dla gmin Buczkowice, Wilkowice i Szczyrku. Młodzież z OSP Rybarzowice w generalnej klasyfikacji dla gminy Buczkowice zajęła zarówno w grupie dziewcząt i chłopców I miejsce.

W dniu 25.09.2010r na tym samym obiekcie miały miejsce Powiatowe Zawody MDP dla powiatu bielskiego i miasta Bielska - Białej. Ogółem do startu stanęło 6 drużyn dziewcząt oraz 16 drużyn chłopców z 52 jednostek OSP .W klasyfikacji końcowej dziewczęta z Rybarzowic zajęły 3 miejsce, chłopcy 6 miejsce.

Zawody odbyły się przy pięknej pogodzie, organizatorami był Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP , Zarząd Oddziału Miejskiego ZOSP w Bielsku- Białej oraz Państwowa Straż Pożarna. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary i medale, zaś każdy zawodnik koszulkę. Nad całością sprawnego przebiegu zawodów czuwali strażacy z PSP Bielsko - B, oraz druhowie z OSP Szczyrk, Buczkowic i Rybarzowic.

003.JPG012.JPG001.JPG007.JPG008.JPG013.JPG009.JPG006.JPG010.JPG005.JPG004.JPG002.JPG011.JPG