Ruch to zdrowie

W niedziele 29 września na terenie boiska sportowego w Kalnej odbył się piknik o nazwie RUCH TO ZDROWIE , w którym nie mogło zabraknąć naszej młodzieży.

Organizatorem były OSP Kalna, Gminny Ośrodek Kultury w Buczkowicach i Klub Sportowy Halny Kalna.

Na piknik przybyło osiem OSP , dzieci i młodzież. Założeniem całej imprezy było pokazanie że młodzież strażacka i młodzież nie zrzeszona potrafi się świetnie razem bawić.

Na początku była sztafeta w której startowało osiem drużyn MDP ,później panie z Gminnego Ośrodka Kultury poprowadziły gry i zabawy. Następnie rozegrany był mecz mini hokeja po którym nastąpiło wręczenie nagród w dotychczasowych konkurencjach. Po wręczeniu nagród zabawa dalej trwała w najlepsze ,w trakcie modelarze zorganizowali mały pokaz możliwości modeli latających a po nim strażacy przygotowali założenie wypadku samochodowego.

Na zakończenie całego pikniku było wspólne ognisko i pieczenie kiełbasy. W pikniku brały udział MDP z jednostek OSP z gminy Buczkowice , Międzyrzecze Górne, Meszna, Szczyrk i Słotwina.

IMG_7272.jpgIMG_7264.jpgIMG_7058.jpgIMG_7296.jpg