Kategorie
Aktualności Pozostałe

KALENDARZ STRAŻACKI NA 2023 ROK

SZANOWNI PAŃSTWO- MIESZKAŃCY RYBARZOWIC.

Ochotnicza Straż Pożarna w Rybarzowicach pragnie poinformować Szanownych mieszkańców Rybarzowic , że od 4 grudnia br. będą rozprowadzane kalendarze strażackie na 2023 rok.

Rozprowadzanie będzie odbywało się w następujących terminach – 03 i 04 grudnia, 10 i 11 grudnia oraz 17 i 18 grudnia (soboty i niedziele ) w porze dziennej popołudniowej. Druhowie będą odwiedzać Państwa domy w umundurowaniu w zespołach 2 lub 3 osobowych.

Osoby wyrażające chęć wsparcia OSP proszone są o wyjście do druhów na zewnątrz budynku i dokonanie odbioru w tradycyjny sposób. Prosimy o gest z Państwa strony potwierdzający chęć przyjęcia kalendarza.

Na kalendarzu widnieje numer konta OSP i będą mogli Państwo dokonać wpłaty przelewem. Jest również możliwość nabycia kalendarza w strażnicy OSP Rybarzowice. Wpłaty można również dokonywać na konto podane na kalendarzu OSP Rybarzowic.

tytuł wpłaty:

„Wpłata kalendarz 2023”

nr konta:

84 8133 0003 0002 7124 2000 0002

Pragniemy w ten sposób utrzymać dotychczasową tradycję rozprowadzana kalendarzy, wraz ze składaniem życzeń świątecznych, licząc na Państwa wsparcie naszej działalności, służącej niesieniu pomocy potrzebującym.

Dziękujemy za zrozumienie i wspieranie naszej jednostki OSP.