Kategorie
Aktualności MDP

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej – szczebel gminny

W dniu 18-03-2023r w Ochotniczej Straży Pożarnej w Rybarzowicach odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej szczebla gminnego. W zmaganiach tych wzięli udział przedstawiciele z Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z jednostek OSP z Buczkowice, Godziszki , Kalnej i Rybarzowic. Ogólnie 21 uczestników z poszczególnych grup wiekowych. Komisję konkursową tworzyli opiekunowie z poszczególnych OSP- druhowie- Januła Piotr, Bistyga Dawid, Damian Nosalik, Kaśtura Piotr, Michura Szymon Wojciech Wisła, Wojciech Sternal. Sprawy kulinarne spoczywały na barkach gospodarza OSP Rybarzowice dh Bogusław Gołąbka.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe które ufundował Samorząd Gminy Buczkowice. Wręczenia nagród oraz dyplomów dokonali- Z-ca Wójta Jerzy Kanik oraz Prezes ZOGm dh Mariusz Mędrzak. Zwycięzcy zakwalifikowali się do szczebla powiatowego OTWP, w którym wezmą udział najlepsi ze wszystkich gmin powiatu bielskiego.

WYNIKI TURNIEJU-

MDP grupa podstawowa klasy I-IV

1 miejsce- Adrianna Dąbrowska- OSP Kalna

2 miejsce- Michał Fiedor- OSP Godziszka

3 miejsce- Nikola Laburda- OSP Rybarzowice

4 miejsce- Emilia Dobija z OSP Rybarzowice

5 miejsce Alicja Fiedor z OSP Godziszka

6 miejsce- Milena Wojciuch z OSP Rybarzowice

MDP grupa podstawowe klasy V- VIII

1 miejsce- Kinga Wandzel- OSP Godziszka

2 miejsce- Weronika Januła z OSP Rybarzowice

2 miejsce- Paweł Kubica z OSP Godziszka

4 miejsce- Zofia Ratyńska z OSP Kalna

5 miejsce- Klaudia Cader z OSP Kalna

5 miejsce- Bartek Dobija z OSP Rybarzowice

7 miejsce- Maciej Saferna z OSP Buczkowice

8 miejsce- Aleksander Żabka z OSP Buczkowice

MDP grupa średnia- ponadpodstawowa

1 miejsce- Paweł Groś z OSP Godziszka

2 miejsce- Zuzanna Lalik-z OSP Buczkowice

3 miejsce- Patryk Janik z OSP Godziszka

4 miejsce- Kacper Gowin z OSP Rybarzowice

5 miejsce- Aleksandra Tlałka z OSP Kalna

6miejsce- Patryk Mrowiec z OSP Buczkowice

7 miejsce- Szymon Stwora z OSP Rybarzowice

Zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów i pogłębiania wiedzy z zakresu pożarnictwa – organizator Turnieju, Komendant Gminny OSP- dh Stanisław Górny – prezes OSP Rybarzowice.

Galeria zdjęć