Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - szczebel gminny

W dniu 23-03-2019r. w Ochotniczej Straży Pożarnej w Rybarzowicach odbył się finał szczebla gminnego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. W zmaganiach tych wzięli udział przedstawiciele młodzieży z MDP OSP z Buczkowic, Godziszki i Rybarzowic. Przygotowaniem i sprawnym przebiegiem sprawdzianu z zakresu wiedzy pożarniczej zajął się dh Wojciech Januła z OSP Rybarzowice który jednocześnie przewodniczył  Komisji konkursowej  .Zasiedli  w niej opiekunowie z poszczególnych OSP- Piotr Kaśtura, Jacek Gluza i Bartosz Stec. Poczęstunek dla uczestników przygotował gospodarz OSP Rybarzowice dh Bogusław Gołąbek.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy, które wręczył dh Stanisław Górny – Komendant Gminny OSP. Zwycięzcy  zakwalifikowali się do szczebla powiatowego OTWP który, w tym roku odbędzie się w OSP Jaworze . W turnieju tym wezmą udział zwycięzcy turnieju, ze wszystkich gmin powiatu bielskiego.

WYNIKI TURNIEJU-

grupa szkół podstawowych

1 miejsce-  Julia Motal z OSP Godziszka

grupa szkół gimnazjalnych i klas VII, VIII

1 miejsce- Paweł Kulka z OSP  Godziszka

grupa szkół ponadgimnazjalnych

1 miejsce- Kacper Pezda z OSP Buczkowice

Z naszej jednostki wzięły udział- Izabela Biernat 2 miejsce - gimnazjum, Dawid Kropacz 2 miejsce i Nadia Biernat 3 miejsce w szkołach podstawowe

Zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów i pogłębiania wiedzy z zakresu pożarnictwa – organizator Turnieju, Komendant Gminny OSP, dh Stanisław Górny – prezes OSP Rybarzowice.


OTWP_2019_W_J_(1).jpgOTWP_2019_W_J_(2).jpgOTWP_2019_W_J_(3).jpgOTWP_2019_W_J_(5).jpgOTWP_2019_W_J_(6).jpgOTWP_2019_W_J_(7).jpgOTWP_2019_W_J_(8).jpgOTWP_2019_W_J_(9).jpgOTWP_2019_W_J_(10).jpgOTWP_2019_W_J_(11).jpgOTWP_2019_W_J_(12).jpgOTWP_2019_W_J_(14).jpg