RUCH TO ZDROWIE - integracja MDP

W niedziele 25 września na terenie boiska przy szkole podstawowej w Kalnej odbył się piknik połączony z zawodami i grami terenowymi dla MDP z powiatu bielskiego o nazwie RUCH TO ZDROWIE, na którym nie mogło zabraknąć naszej młodzieży. Drużyna MDP– OSP Rybarzowice w składzie: Izabela Biernat, Nadia Biernat, Kamila Gwizdoń, Nikola Czapla i Dawid Gwizdoń, pod opieką dh Kamila uczestniczyła bardzo aktywnie we wszystkich konkurencjach.

W trakcie imprezy nie zabrakło posiłku i mnóstwa słodyczy, zaś na zakończenie wszyscy otrzymali nagrody wraz z opiekunami
Organizatorem były OSP Kalna, oraz Gminny Ośrodek Kultury w Buczkowicach który bardzo sprawnie przeprowadził całą zabawę. Do organizacji włączono również środki z programu profilaktycznego kierowane przez Samorząd Gminy dla organizacji pozarządowych.

Na piknik przybyło sześć OSP z powiatu bielskiego, dzieci i młodzieży. Założeniem całej imprezy było pokazanie że młodzież strażacka i młodzież nie zrzeszona potrafi się świetnie razem bawić. O brawa i doping zadbali rodzice oraz sympatycy strażaków. Na zakończenie podziękowania w imieniu Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Bielsku- Białej złożył wiceprezes ZOP dh Stanisław Górny, który zaprosił uczestników na Powiatowe Zawody MDP w Szczyrku na stadionie COS w najbliższą sobotę t.j. 01-październik 2016r.


ruch_2016_kalna_(2).jpgruch_2016_kalna_(5).jpgruch_2016_kalna_(7).jpgruch_2016_kalna_(8).jpgruch_2016_kalna_(9).jpgruch_2016_kalna_(10).jpgruch_2016_kalna_(13).jpgruch_2016_kalna_(14).jpg