OTWP szczebel powiatowy Jaworze 04-04-2016

W sobotę 28 marca 2015r odbył się OTWP szczebla powiatowego, którego zwycięzcy będą reprezentować powiat bielski na szczeblu wojewódzkim w Siewierzu. Ogólnie  osiem gmin powiatu były reprezentowane przez 19 uczestników wyłonionych na eliminacjach gminnych. Zmagania odbyły się OSP Jaworze, a ich organizacją zajął się Zarząd Gminny ZOSP RP w Jasienicy i OSP Jaworze. Komisję oceniającą turniej wystawił Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Bielsku Białej a jej przewodniczącym był bryg. Tadeusz Szkucik.

Gminę Buczkowice reprezentowało troje  druhów z MDP- OSP Rybarzowice i Godziszka w każdej kategorii wiekowej pod opieką dh Barbary Pietrusiak, dh Rafała Kostanowicza. Po ostrej rywalizacji  w teście pisemnym oraz dodatkowych pytaniach w formie odpowiedzi ustnych, nasi reprezentanci zajęli miejsca w kategorii:

Szkół podstawowych – VII m. Julia Motal – OSP Godziszka
Szkół gimnazjalnych – IV m. Kornel Szczotka - OSP Rybarzowice
Szkół ponadgimnazjalnych – II m. Paweł Pawlus – OSP Rybarzowice

Nagrody dla zwycięzców wręczył Prezes ZOP ZOSP w Bielsku Białej dh Jan Cholewa oraz Prezes OSP Jaworze dh Czesław Malchar . Gratulujemy zwycięzcom szczebla powiatowego i życzymy sukcesów w dalszych zmaganiach na poziomie wojewódzkim.


Jaworze_OTWP_2016-_RK_(1).jpgJaworze_OTWP_2016-_RK_(3).jpgJaworze_OTWP_2016-_RK_(6).jpgJaworze_OTWP_2016-_RK_(8).jpgJaworze_OTWP_2016-_RK_(10).jpgJaworze_OTWP_2016-_RK_(11).jpg