Obóz Niechorze

W dniach 26 czerwca do 12 lipca br. odbył się obóz szkoleniowo- wypoczynkowy  MDP w Niechorzu, którego organizatorem był  Zarząd Wojewódzki  ZOSP RP w Katowicach oraz Komenda Wojewódzka PSP W Katowicach. Nasza straż - OSP Rybarzowice - również była współorganizatorem tego przedsięwzięcia. Jednostkę reprezentowały Agata Górna i Joanna Pietrusiak.

Na obozie głównie uczyliśmy się najważniejszych rzeczy w zakresie pożarnictwa, ratownictwa a także dyscypliny i musztry. Naszym opiekunem był Joachim Soll wraz z jego córką Anią, z którymi zawsze miło spędzaliśmy czas i świetnie się bawiliśmy. Oprócz nocnych alarmów, wart i uczenia się również mieliśmy czas na wieczorne ogniska, tańce, śpiewy, wychodzenie na plażę bądź miasto. Odbywały się również niezliczone konkurencje podczas których mogliśmy zaprezentować swoje umiejętności i niekiedy talenty.

Ten czas nie uważamy za stracony i na pewno niejeden raz będziemy go mile wspominać.

Agata Górna


IMG_1844.JPGIMG_2230.JPGIMG_2240.JPGIMG_2704.JPGIMG_2793.JPGIMG_2835.JPGIMG_3056.JPGIMG_3061.JPGIMG_4012.JPGIMG_4015.JPGIMG_4231.JPG