Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej-szczebel powiatowy 28-03-2015

W sobotę 28 marca 2015r odbył się OTWP szczebla powiatowego, którego zwycięzcy będą reprezentować powiat bielski na szczeblu wojewódzkim w Siewierzu. Ogólnie  dziesięć gmin powiatu były reprezentowane przez 26 uczestników wyłonionych na eliminacjach gminnych. Zmagania odbyły się w  obiekcie „Drzewiarz” w Jasienicy, a ich organizacją zajął się Zarząd Gminny ZOSP RP w Jasienicy i OSP Jaworze. Komisję oceniającą turniej wystawił Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Bielsku Białej a jej przewodniczącym był bryg. Tadeusz Szkucik.

Gminę Buczkowice reprezentowało troje  druhów z MDP- OSP Rybarzowice i Godziszka w każdej kategorii wiekowej pod opieką dh Barbary Pietrusiak, dh Wojciecha Januły i dh Arkadiusza Kalety Po ostrej rywalizacji  w teście pisemnym oraz dodatkowych pytaniach w formie odpowiedzi ustnych, zajęli miejsca w kategorii:

Szkół podstawowych – VI m. Dominika Dadok – OSP Rybarzowice
Szkół gimnazjalnych – VII m. Zuzanna Zając- OSP Godziszka
Szkół ponadgimnazjalnych – IV m. Paweł Pawlus – OSP Rybarzowice

Powiat Bielski reprezentować będą- Mateusz Londzin z OSP Zabrzeg, Krzysztof Szczypka z OSP Landek i Kacper Głąb z OSP Kaniów .
Nagrody dla zwycięzców wręczył Prezes ZOP ZOSP w Bielsku Białej dh Jan Cholewa oraz  Wójt Gminy Jasienica dh Janusz Pierzyna. Gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych zmaganiach.


IMAG1634.jpgIMAG1635.jpgIMAG1636.jpgIMAG1642.jpgZdjecie0060.jpg