Dni Honorowego Krwiodawstwa

Z okazji „Dni Honorowego Krwiodawstwa” składamy wszystkim krwiodawcom i ich rodzinom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, miłości, szczęścia i spełnienia w życiu osobistym i zawodowym. Dziękujemy  Wam za Waszą krew jaką bezinteresownie oddajecie, za Wasze poświęcenie dla drugiego człowieka.

W sobotę 15 listopada 2014 odbyła się w Rybarzowicach akcja krwiodawstwa organizowana przez Klub Honorowych Dawców Krwi przy OSP Rybarzowice. Zgłosiło się 20 krwiodawców z czego bo badaniach lekarskich krew oddało 15 osób co daje prawie 7 litrów krwi!

W tym dniu także odbyła się w Domu Kultury w Hałcnowie, akademia z okazji Jubileuszu 95 lecia Polskiego Czerwonego Krzyża oraz "Dni Honorowego Krwiodawstwa". Nasz Klub HDK przy OSP Rybarzowice reprezentował prezes klubu – dh Dawid Tyc, który został odznaczony Odznaką Honorową  PCK III stopnia.

Zapraszamy wszystkich sympatyków na kolejne akcje w 2015r. organizowane przez naszych strażaków.

Prezes Klubu HDK przy OSP Rybarzowice dh Dawid Tyc

Prezes OSP Rybarzowice dh Stanisław Górny