Życzenia z okazji Dnia Strażaka

DRUHNY, DRUHOWIE , MŁODZIEŻ MDP OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ
W RYBARZOWICACH

4 maja - Dzień Strażaka, święto św. Floriana, patrona tych, którzy pełnią niebezpieczną, pełną zagrożeń, ale też w swoisty sposób piękną służbę.

Z tej okazji składam serdeczne podziękowania druhnom i druhom Ochotniczej Straży Pożarnej w Rybarzowicach w imieniu swoim jak i całego społeczeństwa za działalność ratowniczą, bezinteresowną służbę oraz za wychowanie młodzieży w duchu pomocy drugiemu człowiekowi i służenia Ojczyźnie.

Życzę, by ratowanie życia, zdrowia i mienia ludzkiego, niesienie pomocy tym, którzy jej potrzebują było zawsze bezpieczne i pozwalało na spokojny powrót do domu mimo coraz trudniejszych zadań ratowniczych. Życzę również pomyślności w rozwiązywaniu wciąż nowych problemów, które przynosi Wam życie i trudna, społeczna służba, wielu lat w zdrowiu, sukcesów w życiu zawodowym, w pracy społecznej, a także szczęścia w życiu osobistym.

Słowa wdzięczności kieruję szczególnie do tych, którzy czynnie włączają się w codzienne funkcjonowanie naszej jednostki.

Rybarzowice 04-05-2017r Prezes OSP Rybarzowice

dh Stanisław Górny