Memoriał Haliny Dzidy

W sobotę o godz. 13.00 na boisku sportowym w Zabrzegu odbył się, jak co roku Memoriał tragicznie zmarłej uczestniczki pożaru rafinerii Czechowicach.

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Rybarzowic również i tym razem wystawiła reprezentację zdobywając w klasyfikacji końcowej IV miejsce, indywidualnie Dominika Dadok zajęła IIIm. w biegu na 60 m., zaś Kornel Szczotka IIm. w rzucie piłeczką palantową.

Zawody organizował Zarząd Gminny z Czechowic we współpracy z Komendą Miejską PSP w Bielsku Białej.

Mimo potężnego upału wszyscy uczestnicy, opiekunowie MDP i organizatorzy z przyjemnością podziwiali zmagania poszczególnych drużyn.

Na zakończenie puchary, dyplomy i nagrody wręczyli, sędzia główny bryg. Tadeusz Szkucik oraz wiceprezes ZOP ZOSP W Bielsku B dh Stanisław Górny.

W organizację Memoriału włączyło się również Starostwo Powiatowe w Bielsku.

Zdjecie0112.jpgZdjecie0113.jpgZdjecie0114.jpgZdjecie0115.jpgZdjecie0117.jpgZdjecie0119.jpgZdjecie0121.jpgZdjecie0122.jpgZdjecie0123.jpg